سفر پروفسور سمیعی به استان گام مهمی در مسیر توسعه است   

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: سفر پروفسور سمیعی در شهریورماه امسال به استان خراسان شمالی می‌تواند گام مهمی در مسیر پیشرفت و توسعه این استان به‌ویژه حوزه بهداشت و درمان باشد.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدتقی ایرانی در چهارمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی با اشاره به قطعی شدن سفر پروفسور سمیعی به خراسان شمالی اظهار کرد: شخصیت برجسته‌ای چون پروفسور سمیعی و سفر ایشان به خراسان شمالی فرصتی است تا از تجارب و توانمندی‌های وی برای توسعه و پیشرفت این استان بهره گرفت.
ایرانی هدف اصلی سفر پروفسور سمیعی  به خراسان شمالی را دیدار و سخنرانی در جمع اساتید و دانشجویان این استان و بازدید از مراکز درمانی و دانشگاهی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌های دولت یازدهم شاهد انقلابی در حوزه توسعه فضای بیمارستانی هستیم و حضور پروفسور سمیعی به این استان می‌تواند تجارب ما در حوزه بهداشت و درمان را بهبود بخشد.
معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی خواستار همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی این استان برای حضور پروفسور سمیعی شد و خاطرنشان کرد: اعطای نشان شهروند افتخاری به پروفسور سمیعی با حضور استاندار خراسان شمالی، نام‌گذاری یک مکان بهداشتی، درمانی و یا یک خیابان با نام پروفسور سمیعی و دعوت از نخبگان علمی و پزشکی باید در اولویت برنامه‌های حضور پروفسور به خراسان شمالی قرار گیرد.
گفتنی است، اعلام برنامه‌های حضور پروفسور سمیعی به استان، ارائه گزارش تب کریمه کنگو و راهکارهای مقابله با این بیماری و بیان گزارش فعالیت‌های ماه مبارک رمضان توسط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ازجمله برنامه‌های این کارگروه است.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر