تعیین اعضای هیئت تفحص از عملکرد سازمان هدفمندی یارانه‌ها

تعیین اعضای هیئت تفحص از عملکرد سازمان هدفمندی یارانه‌ها

احمد انارکی محمدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تعیین اعضای هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان هدفمندی یارانه‌ها خبر داد و گفت: در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس انتخابات به منظور تعیین اعضای هیئت تفحص از عملکرد سازمان هدفمندی یارانه‌ها برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه با رای اعضای کمیسیون محمد حسن نژاد، سیدحسن حسینی شاهرودی، سید فرید موسوی، علی اسماعیلی، معصومه آقاپورعلیشاهی، محمود بهمنی، سید‌تقی کبیری، محمود شکری  و بنده به عنوان اعضای هیئت تفحص از این سازمان انتخاب شدیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: همچنین علی ادیانی‌راد، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور و نادر قاضی‌پور به عنوان طراحان طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان هدفمندی‌یارانه‌ها برای عضویت در هیئت تفحص از این سازمان انتخاب شدند.

انارکی با بیان اینکه موضوع رای اعتماد به وزرای پیش‌نهادی کابینه در دستور کار مجلس است، گفت: همچنین با توجه به اینکه دور دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان پیش‌رو است بنابراین احتمالا اولین جلسه هیئت تفحص به منظور انتخاب اعضای هیئت رئیسه و تقسیم کار‌ها در مهرماه برگزارمی‌شود.

انتهای‌پیام/

نظرات

ارسال نظر