خبرنگاران افسران جنگ نرم و طلایه داران عرصه جهاد کبیر هستند

خبرنگاران افسران جنگ نرم و طلایه داران عرصه جهاد کبیر هستند

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در پیامی روز خبرنگار را یادآور حماسه ی آگاهی بخشی و بصیرت آفرینی شهید صارمی و دیگر شهدای رسانه توصیف و تصریح کرد: بخش اعظم درخشندگی انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت و استکبار ستیزی در اقصی نقاط جهان مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های آگاهانه و متعهدانه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه در میهن اسلامی است.

متن این  پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار. ، فرصت مغتنم و بسیار ارزشمندی برای بازخوانی رسالت و مسئولیت خطیر اصحاب رسانه و تبیین شایستگی ها و قابلیت های منحصر بفرد فعالان رسانه ای کشور در پاسخ هوشمندانه و درخور به انتظارات و اولویت های فراروی آنان است.

حافظه ی تاریخی ملت ایران گواهی می دهد، بخش اعظم درخشندگی انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت و استکبار ستیزی در اقصی نقاط جهان مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های آگاهانه و متعهدانه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه در میهن اسلامی است که آگاهی و پیوند مخاطبان بی‌شمار و تشنه معرفت را با حقایق و واقعیات پیدا و پنهان در صحنه حوادث و رخدادهای تاریخی  در سطوح داخلی، منطقه‌ای و جهانی را سبب شده‌اند.

بی تردید نقش آفرینی های سترگ جامعه رسانه ای ایران اسلامی به ویژه در ترسیم وقایع دهه اخیر و در عرصه  جنگ‌های نیابتی نظام سلطه و استکبار و فتنه تروریستی داعش و تکفیری‌های ضد اسلام و ضد بشریت و افشای توطئه‌ها و ترفندهای متحدان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ترورسیم دولتی، واقعیتی انکار ناپذیر و قابل تحسین به شمار رفته و الگوی کارآمد و موفقی را به رسانه‌های سایر ملل و جوامع عرضه کرده است.

اینجانب روز خبرنگار که یادآور حماسه آگاهی بخشی و بصیرت آفرینی شهید محمود صارمی و دیگر شهدای رسانه است را به آحاد خبرنگاران و اصحاب خبر در رسانه تبریک عرض نموده و با تأکید بر مسئولیت‌های خطیر آنان به عنوان افسران جنگ نرم و طلایه داران عرصه جهاد کبیر بازشناسی هویت و موقعیت خود در مقطع تاریخی حساس و سرنوشت ساز امروز کشور را انتظار راهبردی فراروی آنان می‌دانم.

رجاء واثق دارم، جامعه رسانه ای میهن اسلامی به یمن نقش‌پذیری‌های  فاخر و هنرمندانه و تجارب ارزنده در عرصه نمایش اقتدار دفاعی و وحدت ملی جمهوری اسلامی به ویژه توانمندی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سهم خود در تحکیم بازدارندگی کشور را ایفا کرده است، در الگو‌سازی برای ترویج فرهنگ مقاومت و ظلم ستیزی و تقویت اراده سلطه‌گریزی و ایستادگی برابر قدرتهای استکباری و پیشتازی در جریان سازی‌های خبری مورد نیاز در این راستا نیز موفق خواهد شد.

علی سعیدی 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر