کاندیداهای سازمان‌های مردم‌نهاد خراسان شمالی انتخاب شدند

مدیرکل امور اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد استانداری خراسان شمالی گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت کشور از یازدهم تا نوزدهم مردادماه زمان تعیین نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد ویژه استانداری استان‌های کشور اعلام شد که بر اساس این زمان‌بندی 17 مردادماه در خراسان شمالی به‌عنوان روز تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در نظر گرفته شد.

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی فریبا باقری اظهار کرد: با توجه به فعالیت 45 سمن استانداری در استان برای این دوره از انتخابات 3 نفر کاندیدای نمایندگی سازمان‌های مردم‌نهاد شدند.

باقری خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد فعالیت‌های بیشتر مردم و سمن‌ها در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، فعالیت‌های زیست‌محیطی، تحکیم بنیان خانواده، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی باشیم.

در این جلسه همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی اظهار کرد: سمن‌ها به‌عنوان بازوان اصلی اجرای برنامه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اجرایی دولت نقش مهمی در تسریع برنامه‌ها و پروژه‌ها دارند.

محمدتقی ایرانی تصریح کرد: کمک به شکل‌گیری سازمان‌های مردم‌نهاد و ایجاد بسترهای لازم برای تسهیل این فرآیند، در کنار ایجاد همبستگی میان مردم و پذیرش نقش اجتماعی از سوی تک‌تک افراد در یک جامعه، می‌تواند تا حد زیادی بار سنگین حل معضل‌های موجود در جامعه را نیز از دوش دولت بردارد.
در پایان این انتخابات، سید حمید کشمیری از سمن دوستداران طبیعت سبز کره زمین برای دومین دوره به‌عنوان نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد استان و میثم عظیمی رویین از کانون اندیشه گران جوان به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر