اسرائیل ۲۰ فلسطینی را در شهرهای مختلف کرانه باختری بازداشت کرد

اسرائیل ۲۰ فلسطینی را در شهرهای مختلف کرانه باختری بازداشت کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، نظامیان رژیم صهیونیستی در ساعت‌های نیمه شب و صبح روز چهارشنبه با حمله به شهرهای مختلف کرانه باختری، بیش از 20 نفر را بازداشت کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نظامیان صهیونیست با بیش از 20 دستگاه خودروی نظامی به شهرک عزون در شرق قلقیلیه یورش برده و دست به تفتیش گسترده نزدیک به 30 منزل و بازداشت 8 نفر کردند تا شمار اسرای این شهرک در زندان های صهیونیستی به 146 نفر برسد.

نظامیان صهیونیست در شهر نابلس نیز یک جوان فلسطینی را بازداشت و سیستم های رایانه‌ای و گوشی های تلفن همراه وی را مصادره کردند.

گروهی از نظامیان صهیونیست هم به شهرک "مادما" در جنوب نابلس حمله کرده و یک آزاده فلسطینی را بازداشت نمودند.

نظامیان صهیونیست در طولکرم هم یک آزاده فلسطینی را بازداشت کردند و به منزل یک شهید فلسطینی در روستای کفر عین در نزدیکی رام الله و روستای کوبر در شمال غرب این شهر نیز حمله کرده و خسارت هایی به برخی منازل وارد آوردند.

در بیت لحم نیز درگیری های شدیدی میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در اردوگاه های العزه و دهیشه درگرفت.

نظامیان ارتش صهیونیستی همچنین 5 فلسطینی را از شهرک تقوع در جنوب شرق بیت لحم بازداشت کرده و یک جوان فلسطینی را نیز زخمی و بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست در حمله خود به منطقه فرش الهوا در شهر الخلیل هم یکی از رهبران جببه خلق برای آزادی فلسطین به نام "بدران جابر" را از منزلش بازداشت کردند.

عناصر رژیم اشغالگر قدس همچنین به شهرک های سعیر و شیوخ در شمال الخلیل حمله کردند و یک دانشجوی دانشگاه پلی تکنیک را پس از حمله به منزلش در این شهر بازداشت کردند. آنها همچنین "ناصر مسودی" مدیر مرکز پلیس بخش قدیمی الخلیل را به همراه یک شهروند فلسطینی دیگر بازداشت کردند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر