250 میلیارد ریال تسهیلات به تعاونی‌های استان تزریق می‌شود

  استاندار خراسان شمالی گفت: امسال 250 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات کم‌بهره برای کمک به رونق تعاونی‌های این استان منظور شده است.

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمدرضا صالحی با اشاره به اینکه تعاونی‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مؤثری دارند، از مردم خواست تا نقش اقتصادی تعاونی‌ها را جدی بگیرند.

صالحی اظهار کرد: تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال و افزایش تولید و درآمد سرانه مردم مؤثر هستند.

وی به دعوت از مسئولان کشوری و حضور آنان در استان خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: حضور مسئولان مختلف کشوری در استان با نگاه معرفی استان در سطح ملی و همچنین افزایش میزان اعتبارات و تسهیلات استان همراه است.

استاندار خراسان شمالی درباره برنامه‌هایش درزمینهٔ حمایت از تولید گفت: رویکرد اصلی دولت دوازدهم، حمایت از بنگاه‌های کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، جذب سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی و حمایت از بخش خصوصی است.

صالحی در مورد وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح‌های عمرانی مهم در خراسان شمالی تصریح کرد: تکمیل طرح توسعه‌ای محورهای مواصلاتی استان، پیگیری برای گرفتن اعتبارات مربوط به پروژه ریلی بجنورد-جوین-اسفراین و راه‌آهن بجنورد-گرگان و همچنین تکمیل طرح گازرسانی و آب‌رسانی به مناطق روستایی استان ازجمله طرح‌های عمرانی مهمی است که روند پیشروی این طرح‌ها بسیار مطلوب است.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر