طاهری: استقلال، هواداران را برای حضور در کورس قهرمانی امیدوار کرد/ نمایش استقلال پرصلابت بود

طاهری: استقلال، هواداران را برای حضور در کورس قهرمانی امیدوار کرد/ نمایش استقلال پرصلابت بود

بیژن طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برتری استقلال مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را روز گذشته (جمعه) از دو تیم استقلال و تراکتورسازی دیدیم و به نظر من ترکیب استقلال در این دیدار بسیار کامل بود. استقلال در هر دو نیمه نبض بازی را در دست داشت و حملات بسیار خوبی از جناحین و عمق طراحی و نمایش تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشت.

وی تصریح کرد: اعتقاد دارم با نمایش دو تیم استقلال و تراکتورسازی یک گل برای این مسابقه کم بود و استقلال نیز با برتری و عملکردی که از خود به نمایش گذاشت هواداران را به ادامه فصل امیدوار کرد. استقلال با تداوم این روند رو به رشد می‌تواند از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ امسال باشد و همانطور که گفتم فارغ از پیروزی، فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت. تراکتورسازی نیز در دقایق پایانی موقعیت‌هایی داشت که در فوتبال 90 دقیقه‌ای این مسئله طبیعی است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تمجید از ترکیب این تیم در دیدار مقابل تراکتورسازی خاطر نشان کرد: ترکیب استقلال در دیدار دیروز تلفیقی از تجربه و جوانی بود و این باعث شد نمایشی  پرصلابت داشته باشد و به موقع حمله و به موقع نیز دفاع کند. در یک سال گذشته نظم تیمی استقلال مقابل تراکتورسازی را کمتر دیده بودم و این نمایش هواداران استقلال را برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی امیدوار کرد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر