رقابت نزدیک آزمون و محمدی با بازی‌های ۴۵۰ و ۲۸۰ دقیقه‌ای + عکس

رقابت نزدیک آزمون و محمدی با بازی‌های ۴۵۰ و ۲۸۰ دقیقه‌ای + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان هفته ششم فصل 2018 - 2017 لیگ برتر روسیه تیم زنیت سن پترزبورگ با هدایت روبرتو مانچینی، سرمربی مشهور ایتالیایی 16 امتیازی است و صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد. تیم روستوف که از سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی بهره‌مند است با 13 امتیاز رتبه دوم را در اختیار دارد. تیم‌های پایتخت‌نشین لوکوموتیو و زسکا مسکو نیز به ترتیب با امتیازهای 13 و 12 در رده‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

تیم‌های احمد گروژنی و روبین‌کازان با در اختیار داشتن میلاد محمدی و سردار آزمون، ملی‌پوشان ایرانی به ترتیب با کسب امتیازهای 9 و 8 رتبه‌های ششم و نهم جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارند.

در میان لژیونرهای ایرانی لیگ برتر روسیه میلاد محمدی از تیم احمد گروژنی بهترین عملکرد را داشته است. این مدافع ایرانی با 450 دقیقه حضور در میدان نمره فنی متوسط 6.9 را از سوی خبرگزاری معتبر ورزشی چمپیونات روسیه دریافت کرده است.

سردار آزمون، مهاجم تیم روبین‌کازان با معدل زمانی 250 دقیقه بازی، دریافت یک کارت زرد و نمره فنی متوسط 6.8 در رده دوم برترین لژیونرهای ایرانی لیگ برتر روسیه جای دارد.

سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف در طول شش هفته اخیر لیگ برتر روسیه فرصت حضور در میدان را نیافت و به نظر می‌رسد لئونید کوچوک، سرمربی تیم روستوفی‌ها تمایلی به استفاده از هافبک ایرانی‌اش ندارد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر