دایی: فقط 3 امتیاز بازی با استقلال را می‌خواهیم/ میناوند نظرش را گفت، متاسفانه استقلالی‌ها توهین کردند

دایی: فقط 3 امتیاز بازی با استقلال را می‌خواهیم/ میناوند نظرش را گفت، متاسفانه استقلالی‌ها توهین کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: سومین سالگرد مهدی نفر را تسلیت می‌گویم. بازی سنگینی داریم و به هیچ عنوان دوست نداریم امتیازی از دست بدهیم.

وی ادامه داد: تیم جوان خوبی داریم و آرام آرام بازیکنان با هم هماهنگ می‌شوند و بازی خوبی را هم به نمایش می‌گذارند. مطمئنم استقلال فردا بازی خیلی سختی را در پیش خواهد داشت. ما آمادگی خوبی داریم. فقط به 3 امتیاز بازی فکر می‌کنیم و اگر اتفاق خاصی نیفتد شاهد بازی خوبی خواهیم بود.

به گزارش فارس، در ادامه نشست خبری خبرنگاری از دایی پرسید استقلال در این هفته‌ها فوتبال مالکانه را به نمایش می‌گذارد و آیا شما برنامه‌ای برای مقابله با این موضوع دارید که وی پاسخ داد: مطمئناً ما برای تمامی بازی‌ها برنامه‌ داریم و با هدف وارد زمین می‌شویم. بارسلونا هم در همه بازی‌هایش فوتبال مالکانه را به نمایش گذاشته اما شما می‌بینید در این چند سال رئال نتایجی گرفته که بارسلونا نتوانسته است. سایپا به دنبال ارائه یک بازی خوب است و همه هدف ما این است که با 3 امتیاز از زمین بیرون برویم. هر تیمی نقطه ضعف و قوتی دارد که ما هم روی این موضوعات کار کرده‌ایم و ان‌شاءالله بازی را فردا به نفع خودمان به پایان می‌بریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه گفته بود سایپا فقط 50 درصد مدنظرش را جذب کرده است، اظهار داشت: ما بازیکنی نگرفتیم. بازیکنانی که می‌خواستیم با مبالغی که ما می‌دادیم جور درنمی‌آمد اما باشگاه‌های دیگر 2 برابر آن را گرفته‌اند. با این حال باشگاه از ما حمایت کرد مخصوصاً آقای درویش. خدا را شکر الان تیم سایپا را می بینید محصول تمام کسانی است که به این تیم کمک کرده‌‌اند از کارگردان کارخانه تا مدیریت گروه سایپا و مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی.

دایی در مورد انتشار ویدیویی که به بازیکن نوجوان می‌گفت فقط باید دست پدر و مادر را بوسید، گفت: در این مورد نیازی به صحبت نیست. من اعتقاد قلبی‌ام را گفتم هزار بار هم می‌گویم در دنیای کنونی پدر و مادر تنها کسانی هستند که شایسته‌ دست بوسی هستند. هیچ موجودی ارزشمندتر از پدر و مادر نیست که بخواهید چنین کاری کنید در آن صحنه نمی‌دانستم فیلمبرداری می‌شد و در آن لحظه مجبور شدم آن حرف را بزنم. من که هیچ، هیچ‌کس ارزش دست بوسی به جز پدر و مادر را ندارد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه مهرداد میناوند در تلویزیون علیه علیرضا منصوریان موضع‌گیری کرده و نظر وی چیست، گفت: هر کسی مسئول صحبت‌های خودش است و من نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم، اما باید توضیحی بدهم که عکس‌العمل‌های زشتی در صفحات مجازی به راه افتاد و حرکات استقلالی‌ها چندان جالب نبود. این اتفاقات شایسته فرهنگ ما ایرانی‌ها نیست و هیچ کجای دنیا نمی‌بینید که چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

دایی تأکید کرد: اگر آقای میناوند نظرش را گفته و متأسفانه استقلالی‌ها آن را توهین تلقی کرده‌اند این موضوع ربطی به خانواده میناوند و پسر او ندارد. مهرداد نباید اینگونه صحبت می‌کرد ولی شما اگر فیلم حضور وی در آن برنامه را ببینید گزارشگر مرتب روی یک سؤال اصرار می‌کرد. متأسفانه نیمی از این مشکلات به خاطر گزارشگران و خبرنگاران است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا  افزود: آن گزارشگر سؤال پرسید که نظر شما در مورد رحمتی چیست و میناوند چند بار گفت که صحبتی ندارد اما متأسفانه چندین و چند بار روی آن سؤال اصرار شد. چرا باید این موضوع را به گردن او بیندازید و من هم میناوند را می‌شناسم و مطمئنم او به خاطر اخلاق شوخی که دارد قصد توهین و اهانت نداشته است. از آن طرف هم متأسف هستم که چنین واکنش‌هایی در صفحات مجازی به راه افتاد و امیدوارم این فرهنگ غلط باب نشود.

دایی در خصوص اینکه AFC باشگاه‌ها را ملزم به اجرای قوانین حرفه‌ای‌گری کرده است و باشگاه سایپا در این زمینه مشکلی دارد یا خیر، گفت: این را باید از مدیران باشگاه سایپا سؤال کنید ولی بعید می‌دانم باشگاه سایپا مشکل چندانی داشته باشد. خیلی سال است که ما در حال صحبت کردن پیرامون این موضوعات هستیم ولی اتفاقی نیفتاده اما اگر این موضوع جدی شود مطمئناً باشگاهی مثل نفت تهران نمی‌تواند این همه فوتبالیست و خانواده‌هایشان را دچار مشکل کند.

وی در مورد اینکه شما با توصیه‌های اخلاقی به نوجوان کردید اسطوره شدید و الگوسازی می‌کنید، گفت: من خودم را نه اسطوره نه الگوی کسی قرار می‌دهم. حرف دلم را می‌زنم و با کسی هم رودربایستی ندارم و از کسی خوشم نیاید به او می‌گویم و اگر هم دوستش داشته باشم می‌گویم اهل تظاهر و ریا نیستم همواره یک‌رو داشته‌ام و از خدا می‌خواهم تا آخر عمر هم همین یک‌رو را داشته باشیم. به نظر تنها کسانی که مردم دوست‌شان دارند مسئولیت‌شان خیلی سنگین است. هر کار اشتباهی بکنند همه آن را به همه ربط می‌دهند. مثلاً اگر حاج‌آقایی خطایی کند می‌گوییم اسلام خطا شده که اصلاً چنین چیزی نیست. ما باید حواس‌مان جمع باشد. قشر ما می‌تواند تأثیرگذاری خوبی داشته باشد و در جامعه سالم‌سازی و فرهنگ‌سازی کنید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا  در مورد اینکه قرار بود این در ورزشگاه دستجری برگزار شود و سپس به ورزشگاه تختی منتقل شد و آیا این مسئله به تیم شما ضربه نمی‌زند، گفت: به هیچ عنوان به ما ضربه نمی‌زند ورزشگاه می‌خواهد تختی باشد یا دستجری. ما برای برد می‌رویم ان‌شاءالله فردا تیمی که بهتر بازی می‌کند برنده می‌شود برای ما فرقی نمی‌کند در کدام ورزشگاه بازی داشته باشیم تمرینات‌مان را می‌کنیم این سؤالات هم به من ربطی ندارد و باید از مدیریت باشگاه سؤال کنید.

دایی در مورد اینکه کیفیت لیگ را چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: من قبل از فصل هم گفتم لیگ خیلی سختی داریم. خیلی‌ از تیم‌ها خودشان را مجهز کرده‌اند به نظر من امسال رقابت خیلی نزدیکی بین تیم‌های بالا و پایین جدول شاهد خواهیم بود و جذابیت لیگ خیلی بیشتر است.

انتهای پیام/ر

http://fna.ir/I6PXF0

نظرات

ارسال نظر