آمار ظریف درباره صادرات و واردات کذب محض است/ توهین به وزیر خارجه را تکذیب می‌کنم

آمار ظریف درباره صادرات و واردات کذب محض است/ توهین به وزیر خارجه را تکذیب می‌کنم

عبدالله سامری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر با اشاره به اعتراض امروز خود به وزیر پیشنهادی امور خارجه اظهار کرد: آمارهای ارائه‌شده از سوی ظریف در رابطه با صادرات و واردات کذب محض است.

وی ادامه داد: من در مرزهای جنوبی هستم و با چشمان خود مشاهده می‌کنم که این آمار ارائه‌شده در رابطه با واردات و صادرات صحیح نیست.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس گفت: آمار صادرات از مرز شلمچه به عراق از حدود یک هزار و 300 دستگاه خودرو به 400 دستگاه رسیده است، کجاست این صادراتی که در حال انجام است و ما از آن خبری نداریم.

سامری متذکر شد: وزیر امور خارجه موارد دروغی را سر هم گذاشت تا بتواند رأی اعتماد خود را بگیرد، من نسبت به این آمار اعتراض کردم.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس با انتقاد از رسانه‌هایی که صحبت‌های وی را تحریف کردند، اظهار کرد: متأسفانه برخی از رسانه‌ها چهار چیز را بر صحبت‌های من اضافه کردند.

وی با تأکید بر اینکه من به وزیر امور خارجه کشور توهینی نکردم، بیان کرد: من فقط نسبت به آمار دروغ وی اعتراض کردم، درست است که اکنون اکثر نمایندگان مجلس طرفدار دولت هستند اما قرار نیست که ما در این مسئله طرفدار حزب و گروه باشیم.

سامری با تأکید بر اینکه ما نماینده مردم هستیم، تصریح کرد: نماینده مجلس باید طرفدار ملت باشد و هر کجا که در حق ملت اجحاف شد از حق مردم دفاع کند.

انتهای پیام/ی

http://fna.ir/CXPWAC

نظرات

ارسال نظر