سفر حج بهترین سفر برای تغییر سبک زندگی است

سفر حج بهترین سفر برای تغییر سبک زندگی است

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حج ؛ حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی در محفل انس و معرفت در هتل '‌الجاد المدینه ' افزود: همه انبیا آمده اند تا شیوه درست زندگی کردن را به ما بیاموزند لذا باید خود را متخلق به اخلاق انبیا و بویژه حضرت محمد (ص)‌کنیم.
وی با اشاره به دستورات قران کریم و بزرگان دین مبنی بر تعلیم ، تزکیه و تربیت گفت :‌براساس آیات قران کریم ؛ پیامبر اسوه حسنه است و باید رفتار و کردار خود را شبیه پیامبر کنیم .
حجت الاسلام راشد یزدی گفت : باید بکوشیم از فرصت حضور در مسجدالنبی و در مسجدالحرام برای تفکر در اصلاح شیوه زندگی خود بهره مند شویم.
در این محفل همچنین ؛ گروه تواشیح مشکات نیز به اجرای برنامه پرداخت که مورد استقبال زایران قرار گرفت .
حجت الاسلام ماندگاری نیز در محافل انس و معرفت که در هتل های بدرالمدینه و جلنار طیبه برگزار شد ؛ پیرامون فضیلت زیارت رسول اکرم (ص)‌و ائمه معصومین به سخنرانی پرداخت.
وی از زایران کشورمان خواست تا فضلیت تلاوت قران و پالایش روح و جان را با امور غیرمهم عوض نکنند و از لحظه لحظه این سفر و حضور درمدینه النبی بهره برداری لازم را کنند.
در این جلسه حاج حمید رمضانپور مداح اعزامی کشورمان به مدیحه سرایی و روضه خوانی پرداخت و زایران در مظلومیت ائمه بقیع اشک ماتم ریختند.
اجتمام*1933*1569
دریافت: بهروز سلطانیان* انتشار: علی حبیبی

نظرات

ارسال نظر