قدرت نظامی ایران، دشمنان را به وحشت انداخته است

امام‌جمعه موقت بجنورد گفت: قدرت نظامی و موشک‌های کشورمان، دشمنان را به وحشت انداخته است و باید تمام هموطنان از نیروهای نظامی، دفاعی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور حمایت کنند.

 

به گزارش شرق 24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا نوری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بجنورد با اشاره به صنعت دفاعی کشور اظهار کرد: خوشبختانه قدرت دفاعی ایران به‌اندازه‌ای پیشرفت داشته که سبب ترس و عقب‌نشینی دشمنان این مملکت شده است.

وی افزود: اگر دشمنان کشورمان هراسی از موشک‌های ایران نداشتند، به‌راحتی کشورمان را نابود می‌کردند، اما صنعت دفاعی قوی ایران ترسی بزرگ به دل آن‌ها انداخته و جرئت چنین اقدامی را از آنان گرفته است.

امام‌جمعه موقت بجنورد با اشاره به وجود بیش از 20 پایگاه نظامی آمریکایی در اطراف ایران گفت: امریکا در پایگاه‌های نظامی خود، به دنبال بهانه‌ای برای حمله و تعرض به کشورمان است و با توجه به اهمیت سامانه‌های موشکی کشورمان، متوجه می‌شویم که نیروی دفاعی ایران، سبب ترس و عقب‌نشینی دشمنان در برابر کشورمان است.

حجت‌الاسلام نوری در بخشی دیگر از سخنان خود به روز جهانی مساجد اشاره کرد و افزود: به مناسبت حمله رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی، این سالروز را به نام روز جهانی مساجد نام‌گذاری کرده‌اند و باید این روز را روز مبارزه علیه استکبار جهانی و اسرائیل دانست.

وی با اشاره به حضور گروه جهادی پزشکان بسیجی در مناطق محروم خراسان شمالی خاطرنشان کرد: پزشکان کشورمان آسایش و آرامش خود را کنار گذاشته و برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم، بدون تقاضای هیچ‌گونه درآمدی به مناطق مرزی کشور سفرکرده‌اند که این حرکت و روحیه جهادی، شایسته و آموزنده است.

حجت‌الاسلام نوری در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته بجنورد به سالروز گرامیداشت هفته دولت اشاره کرد و گفت: باید یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی بداریم و باید آموزه‌ها و رفتار این دو شهید، الگوی دولت‌مردان کشورمان باشد.

وی اظهار کرد: مسیر شهید رجایی و باهنر٬ مسیر ساده زیستی و دوری از اشرافیت بود و تمام مسئولان کشورمان علاوه بر الگو گرفتن از این دو شهید، باید همانند امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ساده زندگی کردن را در پیش گیرند.

حجت‌الاسلام نوری در پایان یاد و خاطره شهید محسن حججی را گرامی داشت و گفت: شهید حججی با ایثارگری و شجاعت خود به جهانیان تأثیر انقلاب اسلامی در رویش چنین جوانانی را نشان داد.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر