حمایت همه‌جانبه از واحدهای صنعتی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان، حمایت همه‌جانبه می‌کند.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت در نشست با واحدهای صنعتی شهرک صنعتی اسفراین به مناسبت هفته گرامیداشت حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: برگزاری و تداوم جلسات با مدیران واحدهای صنعتی، سبب ریشه‌یابی مسائل و مشکلات پیش رو و ارائه راهکارهای اجرایی می‌شود.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی آماده هرگونه خدمات‌دهی قانونی به صنعتگران فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان است و از هیچ کمکی در این بخش دریغ نمی‌کند.

وحدتی به لزوم همدلی و همراهی تمام مسئولان استانی تأکید کرد و گفت: تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری با حمایت‌های همه‌جانبه در زمینه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وظیفه اصلی تمام مدیران استان، به‌ویژه مدیران مرتبط با صنعت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی اسفراین با حدود 100 هکتار مساحت و وجود امکانات زیربنایی برای سرمایه‌گذاری صنعتی و مجاورت با مجتمع فولاد اسفراین، موقعیت مکانی مناسبی برای استقرار صنایع پائین‌دستی فولاد دارد.

وی برای رفع مشکل مخابرات و اینترنت پرسرعت که ازجمله مشکلات مطرح‌شده توسط صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی اسفراین است، قول همکاری داد.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر