خوابگاه دانشجویی و دانشکده پزشکی بجنورد افتتاح می شود

مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: ساختمان دانشکده پزشکی و خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد به‌زودی و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح می‌شود.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی، صمد خالقی اظهار کرد: ساخت پروژه دانشکده پزشکی از سال 94 و با زیربنای 4 هزار مترمربع شروع شد و هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.

وی تصریح کرد: محل احداث این پروژه در سایت پردیس دانشگاه واقع در جاده ارکان شهرستان بجنورد است و بیش از 50 میلیارد ریال برای ساخت این دانشکده هزینه شده است.

خالقی در مورد خوابگاه 240 نفره دانشگاه علوم پزشکی بجنورد نیز اظهار کرد: خوابگاه دانشجویی 240 نفره دانشگاه علوم پزشکی به‌زودی و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در 2 فاز افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: ساخت این پروژه در فاز تکمیلی آن با توجه به حل مشکلات با پیمانکار قبلی و مشکلات مربوط به اعتبارات از سال 94 شروع شد و هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.

خالقی تصریح کرد: این خوابگاه با زیربنای 2 هزار و 300 مترمربع در سایت پردیس دانشگاه واقع است و 240 نفر ظرفیت دارد و محل تأمین اعتبار ساخت آن از منابع داخلی دانشگاه و مبلغ قرارداد آن با پیمانکار 57 میلیارد ریال است.

 انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر