راز دو هفتادی اما با تفاوتی فاحش

یکی متولد دهه هفتاد و دیگری فرد فتنه‌گر هفتادساله این روزها تیتر رسانه‌ها شده‌اند اما با تفاوتی فاحش! یکی به دلیل مقابله با داعش فتنه‌گر

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از "عصر امروز" یکی متولد دهه هفتاد و دیگری فرد فتنه‌گر هفتادساله این روزها تیتر رسانه‌ها شده‌اند اما با تفاوتی فاحش! یکی به دلیل مقابله با داعش فتنه‌گر "تکفیری - وهابی"، و آن‌یکی به دلیل بی‌تقوایی و فتنه‌گری علیه نظامی که ابرقدرت‌های جهان همچون آمریکا و "عربستان وهابی" با نوچه‌های داعشی اش را به‌زانو درآورده است.

بنابراین گزارش شهید محسن حججی از تبار حسینیان و متولد دهه هفتاد با تقدیم سر خویش به انقلاب، نظام و مردمش کمک کرد تا داعشیان و یزیدیان گزندی به ملت نرسانند اما آن‌طرف یک پیرمرد هفتادساله با انگ و دروغ بزرگ تقلب یک کشور را به آشوب و هرج‌ومرج کشید تا ثابت کند که بنا به فرموده پیامبر گرامی اسلام انسان هرچه پیرتر می‌شود اگر تقوا را رعایت نکند نسبت به دنیا حریص و طماع می‌شود که دیگر هیچ‌چیزی جلودارش نیست.

 

 

 

کروبی باید بداند که از اول این آشوب در سال 88 هم کسی برای او حسابی جز آلت دست بودن باز نمی‌کرد! و الآن هم در اعتصاب غذای کذایی‌اش باز آلت دست همان فتنه‌گرانی شده است که او را بازی داده‌اند تا بلکه از این راه باز عقده‌های خود را بر سر نظام خالی نمایند و چه خوب گفت آن برادر که اگر اتفاقی برای مهدی کروبی بیفتد، قاتلان او اول حماقت و بلاهت خودش هست و در ثانی کسانی هستند که باوجود علم به وضعیت جسمی‌اش، وی وادار به اعتصاب کردند. این‌ها همان جماعتی‌اند که علی‌رغم علم به‌سلامت انتخابات دروغ تقلب را ساختند و به حیات سیاسی کروبی پایان دادند.

انتهای پیام/       

نظرات

ارسال نظر