اختصاص 185 میلیارد ریال به صندوق حمایت از کشاورزی خراسان شمالی

استاندار خراسان شمالی گفت: 185 میلیارد ریال برای بهبود منابع صندوق حمایت بخش کشاورزی خراسان شمالی و زیرمجموعه‌های آن اختصاص یافت.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خراسان شمالی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی طرح‌هایی را در این نشست پیشنهاد دادند و از میان آن‌ها چند طرح تصویب شد و در اولویت تأمین اعتبار قرار گرفت.

صالحی گفت: اختصاص 185 میلیارد ریال اعتبار برای بهبود منابع صندوق حمایت بخش کشاورزی و زیرمجموعه‌های آن، 36 میلیارد ریال برای جابه‌جایی تأسیسات شبکه و تیرهای برق مزاحم در معابر روستایی، 5 میلیارد ریال برای حمایت از توسعه تجارت خارجی و 2 میلیارد ریال برای تدوین سند آمایش علم و فناوری استان خراسان شمالی، در این نشست بارأی اعضای شورا مصوب شد.

وی افزود: بحث و بررسی درباره اعتبار لازم برای به‌روزرسانی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خراسان شمالی، طرح جامع گردشگری اجتماع‌محور روستایی و بودجه موردنیاز برای اکتشاف و تأمین زیرساخت‌های معادن این استان هم از طرح‌هایی بود که برای بررسی بیشتر به کارگروه‌های مربوط بازگشت داده شد.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر