خون پاک شهدا تمامی معادله‌های منطقه را به هم‌ریخته است

  معاون سیاسی سپاه گفت: خون پاک شهدا در دفاع از حرمین تمام معادله‌های منطقه‌ای را به هم‌ریخت.

 

 

به گزارش خبرنگار شرق 24، سردار رسول سنایی در دهمین یادواره شهدای شهرک شاهد شهرستان بجنورد اظهار داشت: داعش و جریان‌های تکفیری نماینده دولت‌های استکباری هستند که با حضور در منطقه به دنبال پیاده کردن نقشه خاورمیانه جدید آمریکایی‌ها هستند که حضور ما درواقع در دفاع از حرم تمام معادله‌ها را به هم‌ریخت.

وی افزود: داعش پس از شکست‌های متوالی در موصل و حلب اضمحلال خود را حس می‌کند بنابراین دست به هر اقدام خبیثی برای بهبود اوضاع روانی خود انجام می‌دهد.

سردار سنایی تصریح کرد: داعش پیروزی را در سایهٔ ایجاد وحشت می‌داند بنابراین آن‌گونه شهید حججی را به شهادت می‌رساند تا به گمان خود وحشت را افزایش دهد ولی یک حماقت بزرگی انجام داد زیرا زمینه ایجاد حججی‌های دیگر شد.

وی حماقت دیگر داعش را حمله به مجلس در تهران دانست و گفت: افرادی که همواره برای حضور ما در سوریه و عراق تردید داشتند با این اقدام دیگر تردیدی برای حضورمان وجود ندارد که باید داعش را در سوریه و عراق زمین‌گیر کرد.

سنایی گفت: امروز جهان دو چهره از اسلام را شاهد است که یک چهره مدعی بازگشت به سنت پیامبر تحت عنوان سلفی است و به‌راحتی اسیر را به شهادت می‌رساند که درواقع اسلام آمریکایی است و چهره دیگر چهره اسلام ناب محمدی (ص) است که برای کمک به مظلوم و دفاع از مقدسات است.

وی همچنین به جبهه تزئینی ائتلاف ضد داعش اشاره کرد و گفت: این ائتلاف تنها یک ائتلاف تزئینی است که نه‌تنها ضد داعش نیست بلکه مواقعی که داعش در تنگنا قرار می‌گیرد با حملات هوایی به مدافعین حرم و حشد الشعبی به کمک داعش می‌آیند.

سنایی تاکید کرد: حامی اصلی داعش دلارهای نفتی عربستان است و اتاق عملیات آن‌ها در اردن می‌باشد و همه این‌ها در سایهٔ حمایت‌های اسرائیل و آمریکا امکان‌پذیر است.

سنایی همچنین شهید و عالم و عابد را گروه‌های هدایت دانست و افزود: خداوند در کنار عالم و عابد از شهید هم تقدیر کرده است و شهدا مقامی در طراز مقام پیامبر دارد.

وی از برگزارکنندگان این یادواره شهدا تقدیر کرد و افزود: درواقع با این یادواره‌های عطر شهدا در جامعه افشانده خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر