کوچه‌های بجنورد عریض‌تر می‌شود

شهردار منطقه یک بجنورد از عریض‌تر شدن معابر این شهر خبر داد.

 

 قربان عمارلو در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24 اظهار داشت: به همین منظور طی روز گذشته سه مورد تخریب بافت فرسوده در راستای اجرای طرح تعریض کوچه‌های دارای گره ترافیکی انجام گرفت.

وی گفت: مورد اول در کوچه خاور محله با افزایش عرض از 4 متر به 12 متر و موارد دوم و سوم در کوچه شهید محمد زاده انجام شد که درنهایت عرض کوچه از سه به دوازده متر افزایش یافت.

عمارلو با اشاره به اینکه طی چند ماه گذشته هفت مورد تخریب در سطح شهر داشته‌ایم افزود: همچنین قرار است طی 10 روز آینده 10 بنای دیگر نیز تخریب شود که عمده آن‌ها در کوچه شهید علیزاده و خاور محله خواهد بود.

وی با اطمینان خاطر دادن به مالکان نسبت به روند مذاکره و توافق، شرایط تخریب را کار کارشناسی شده و با نگاه ارفاقی به شهروندان دانست.

عمارلو فواید این طرح را متوجه صاحبان بنا دانست و گفت: با این اقدام سطح ایمنی بناها افزایش‌یافته و نگرانی‌ها از آسیب بنا در هنگام زلزله کاهش می‌یابد.

وی از ارائه تسهیلات به صاحبان املاک در مسیر طرح خبر داد و افزود: شهروندان جهت مشارکت در این طرح به شهرداری منطقه یک مراجعه کرده و مطمئن باشند که هیچ‌گونه حقی از آن‌ها ضایع نخواهد شد.

عمارلو گفت: اجرای طرح تعریض کوچه‌های بجنورد از سرعت مطلوبی برخوردار است که همکاری مردم با شهرداری سبب افزایش بیش ار پیش سرعت این طرح می شود.

 انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر