رشادت های مرزداران ، ستودنی است

رشادت های مرزداران ، ستودنی است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار ' حسین اشتری' در جلسه مشترک با سرلشکر' محمد باقری' رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که معاونان، روسای پلیس های تخصصی و فرماندهان مرزبانی سراسر کشور حضور داشتند، اظهارداشت: انصافاً در مدتی که حضرتعالی سکاندار ستادکل نیروهای مسلح بودید، اهتمام ویژه ای نسبت به تقویت نیروی انتظامی و مرزبانی ناجا در حوزه های مختلف داشته اید به گونه ای که همکاران شما نیز در این راستا گام هایی برداشته اند.
وی به سرلشکر باقری، گفت: امیدواریم حضور شما و هیئت همراه در مجموعه فرماندهی مرزبانی ناجا به ارتقاء بنیه دفاعی، عملیاتی و توانمندی های مرزبانی منجر شود.
فرمانده ناجا با اشاره به وجود بیش از 8700 کیلومتر مرز کشور، گفت: مرزبانان ما در تمام نقاط مرزهای جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و در کنار نیروهای سپاه و ارتش در حراست و تامین امنیت مرزهای کشور تلاش می کنند.
این مقام عالی انتظامی کشور با بیان اینکه همچون سالهای گذشته تمام تلاش خود را برای تقویت مرزبانی ناجا از لحاظ عده بکار بسته ایم، ادامه داد: نیروی انتظامی تمام توان و ظرفیت خود را در حد بضاعتی که داشته برای کمک به مرزبانی در نظر گرفته است؛ اگر شاهد خلاء هایی هستیم باید این موضوع را در بیرون از ناجا دنبال کنیم.
سردار اشتری به بازدیدهای متعدد از مرزهای شرق، جنوب شرق، شمال غرب و...اشاره کرد و گفت: مرزبانان خصوصاً کسانی که در پاسگاه ها، هنگ ها، برجک ها و...خدمت می کنند از روحیه بسیار بالا و جهادی برخوردار هستند به گونه ای که در مبارزه با اشرار، گروهک های تروریستی و باندهای مافیایی، رشادت های بسیاری از خود نشان می دهند که ستودنی است.
فرمانده ناجا با اشاره به درگیری های متعدد مرزبانان با اشرار، قاچاقچیان وسوداگران مرگ گفت: به لطف الهی، عنایت آقا امام زمان (عج) و همت همکارانم در مرزبانی، این درگیری ها خنثی می شود.
وی تصریح کرد: در اکثر درگیری ها و مواجهه با اشرار، گروه های ضدانقلاب و قاچاقچیان، مرزبانان دلیر ما به خوبی عمل کردند به گونه ای که تا پای جان برای دفاع از کیان و تامین امنیت کشور ایستاده اند.
سردار اشتری در پایان بر تقویت مراکز آموزشی، نیروی انسانی، تجهیزات و توانمندی های مرزبانی در حوزه های مختلف تاکید کرد.
اجتمام/1193**1569
تنظیم:حسن حیدری ** انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

نظرات

ارسال نظر