احضاریه برای نماینده بیجار/ شکایت ناجا از کریمی در هیئت‌رئیسه مجلس

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: با شکایت ناجا از حمدالله کریمی نماینده بیجار، احضاریه‌ای برای وی به هیئت‌رئیسه مجلس رسیده است.

 

به گزارش شرق 24. به نقل از افکارنیوز، محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با اشاره به درگیری حمدالله کریمی نماینده بیجار با مأمور نیروی انتظامی و در فرودگاه مهرآباد اظهار کرد: در همین راستا قوه قضائیه احضاریه‌ای برای نماینده مجلس فرستاده که این احضاریه در دست هیئت‌رئیسه مجلس است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این شکایت هنوز به این هیئت ارجاع نشده و باید صبر کرد که این شکایت به هیئت ارجاع می‌شود و یا اینکه نماینده باید در دادگاه حاضر شود.

حمدالله کریمی نماینده اصلاح‌طلب بیجار صبح روز دوشنبه نهم مرداد در ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد حاضر می‌شود تا به همراه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با هواپیمای اختصاصی به کردستان سفر کند.

این سفر مأموریت  کاری بود و تنها خود وی  حق سوارشدن بر هواپیما و استفاده از محل تردد ویژه فرودگاه را داشت.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار افکار نیوز از زبان کارکنان مجلس، نماینده بیجار با خودروی شخصی پژوی نقره‌ای‌رنگ به‌اتفاق همسرش  قصد ورود به منطقه ویژه فرودگاه مهرآباد را داشته که مأمور پلیس به خاطر تدابیر امنیتی که این روزها اعمال می‌شود، از ورود خودروی غیرمجاز  ممانعت کرد.

البته نماینده بیجار در اظهارات خود اعلام کرد که همسر وی قصد سوارشدن هواپیما را نداشته و می‌خواسته با این خودرو به محل کار خود در میدان فردوسی برود.

بعد از بگوومگوهای صورت گرفته، نماینده سیلی به‌صورت مأمور نیروی انتظامی می‌زند و سپس با سر خود، به‌صورت مأمور می‌کوبد و بینی وی را می‌شکند.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر