۱۲۱ پروژه در شیروان به مناسبت هفته دولت بهره برداری می شود

فرماندار شیروان گفت: با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در راستای اهداف نظام انجام‌شده و اولویت دولت نیز اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.

 

به گزارش شرق 24، عباسعلی صفایی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: بهره‌برداری از ۱۲۱ پروژه و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی و تصمیم نهایی برای تبدیل روستای خانلق به شهر از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دولت امسال در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: 121 پروژه شامل 13 پروژه تولیدی و خدماتی، 6 پروژه بهداشتی و درمانی و 102 پروژه طرح‌های زیربنایی در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد و اعتبار مجموع این پروژه‌ها نیز 122 میلیارد تومان است که از محل اعتبارات ملی، استانی و درآمدهای عمومی دولت تأمین می‌شود.

فرماندار شهرستان بیشترین پروژه‌های هفته دولت امسال را مربوط به بخشداری‌ها و طرح‌های روستایی دانست.

صفایی از آخرین تصمیم مربوط به روستای خانلق به‌عنوان بزرگ‌ترین روستای استان که در نزدیکی شهر شیروان قرار دارد خبر داد و افزود: پس از کش‌وقوس‌های فراوان و این‌که خانلق به شیروان ملحق شود یا خیر، تصمیم نهایی بر این شد که خانلق به‌عنوان شهری مستقل ثبت شود که به همین منظور اقدامات اولیه نیز انجام شد.

صفایی در پایان با اشاره به روزشمار هفته دولت در شیروان گفت: برنامه دیدار با امام‌جمعه، عطرافشانی مزار شهدا و یادواره شهدای کارمند را در روزهای آغازین هفته دولت در نظر داریم که امیدواریم برنامه‌های دیگر نیز به‌طور منظم انجام شود.

انتهای پیام/آ

 

نظرات

ارسال نظر