بهره‌برداری از ۱۰ پروژه آب‌رسانی روستایی در خراسان شمالی 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی از بهره‌برداری ۱۰ پروژه آب‌رسانی روستایی در ۱۷ روستای این استان خبر داد.

 

به گزارش شرق 24، حمید روشن‌روان با اشاره به بهره‌برداری از ۱۰ پروژه آب‌رسانی به روستاهای خراسان شمالی درهفته دولت اظهار کرد: این تعداد پروژه بااعتباری بیش از ۶۲ هزار و ۳۱۶ میلیون ریال تکمیل‌شده و آماده بهره‌برداری است که با افتتاح این تعداد پروژه، ۱۷ روستا با جمعیت بیش از ۶ هزار و ۴۶۰ نفر از آب شرب سالم برخوردار می‌شوند.

وی گفت: تکمیل پروژه آب‌رسانی به روستای رختیان در بجنورد، فاز یک مجتمع توی در اسفراین، آب‌رسانی به دو روستای مجتمع زینکانلو از توابع شهرستان فاروج، تکمیل آب‌رسانی چهار روستای مجتمع کلاته ابریشم از توابع راز و جرگلان ازجمله پروژه‌های آماده بهره‌برداری در هفته دولت هستند.

 روشن‌روان افزود: تکمیل پروژهٔ آب‌رسانی به روستای زورتاتلو، روستای کلاته بالی، روستای اسلام‌آباد و تکمیل پروژه روستای پیره که زیرپوشش مجتمع جنگاه در شیروان است نیز با بیش از ۱۱ هزار و ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار برای بهره‌برداری در این هفته آماده‌شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: همچنین پروژه آب‌رسانی به روستای آرمانلو گرمه که زیرپوشش فاز سه مجتمع ناویا است، با ۲۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و نیز آب‌رسانی به دو روستای جربت قمیطه با پنج هزار و ۱۰۰ میلیون ریال آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام/آ

نظرات

ارسال نظر