افتتاح ۷ پروژه راهداری خراسان شمالی در هفته دولت

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی از بهره‌برداری از 7 پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این استان در هفته دولت خبر داد.

 

به گزارش شرق 24، علی‌اصغر بدیعی مقدم،  در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: بهسازی و روکش آسفالت محور بجنورد و اسفراین به طول 3.5 کیلومتر، احداث و آسفالت تقاطع شهرک حمل‌ونقل و اجرای 5 کیلومتر روکش آسفالت روستای زرد و قلعه استاد ازجمله پروژه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی است که در هفته دولت افتتاح می‌شوند.

وی افزود: احداث زیرگذر 6 متری برزل آباد، روکش 20 کیلومتر از راه‌های روستایی محور اسفراین و بهسازی و روکش آسفالت محور بجنورد به پارک ملی بش قارداش از دیگر پروژه‌های آمادهٔ بهره‌برداری این اداره کل در هفته دولت است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی با اشاره به اجرای خطی کشی جاده‌های این استان خاطرنشان کرد: تاکنون هفت هزار کیلومتر از جاده‌های خراسان شمالی خط‌کشی شده‌اند.

وی افزود: از میان جاده‌های خراسان شمالی یک هزار و 500 متر از این جاده‌ها، با برگزاری مناقصه خط‌کشی می‌شوند.

بدیعی مقدم با اشاره به نصب یک هزار 620 کیلومترمربع تابلوهای اطلاعاتی در سطح راه‌های استان تصریح کرد: تاکنون در حدود چهار هزار و 150 مترمربع از جاده‌های خراسان شمالی نیز خط نوشته ایجادشده است.

وی بابیان اینکه تاکنون 525 کیلومتر شیار لرزاننده در سطح راه‌های خراسان شمالی اجراشده است، گفت: روشنایی محور باباامان بجنورد به طول 94 کیلومتر انجام‌شده است و به‌زودی روشنایی محور بجنورد به  بش قارداش نیز آنجا می‌شود.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر