بهره‌برداری و کلنگ زنی 15 پروژه آب وفاضلاب خراسان شمالی

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی از بهره‌برداری و کلنگ زنی۱۵ پروژه شرکت آب و فاضلاب شهری استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

 غلام‌حسین ساقی در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24، اظهار داشت: این پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر ۲۱۸ هزار و ۳۸۳ میلیون ریال آماده بهره‌برداری شده است که طی هفته دولت در استان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

ساقی بابیان اینکه عملیات اجرایی پروژه جمع‌آوری ۴۰ هزار متر فاضلاب شهری شیروان بااعتباری بالغ‌بر ۹۲ هزار و ۴۴۵ میلیون ریال آغاز خواهد شد، افزود: عملیات اجرایی آب‌رسانی به دانشگاه دولتی با هشت هزار و ۳۰۰ متر و اعتباری بالغ‌بر ۲۱هزار و ۷۰۰ میلیون ریال نیز آغاز می‌شود.

ساقی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از توسعه شبکه توزیع آب شهرهای استان به طول سه هزار و ۵۰۰ متر طول بااعتباری بالغ‌بر هشت هزار و ۷۵۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری شده است.

وی افزود: بهره‌برداری از ۲۰۰۰ فقره انشعاب آب بااعتبار ۶ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال و بازسازی ۵۰۰ فقره انشعاب قدیمی و فرسوده با ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات انجام‌شده و آماده بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان افزود: همچنین بهره‌برداری از مخزن ذخیره آب پیش قلعه با ۱۰۰۰ مترمکعب ظرفیت بااعتبار هشت هزار و ۶۰۰ میلیون ریال توسط این شرکت آماده بهره‌برداری شده است.

ساقی خاطرنشان کرد: حفر سه حلقه چاه در فاروج، آشخانه و شیروان و نیز تجهیز ۶حلقه چاه آب شرب در شیروان، آشخانه، قاضی، اسفراین و فاروج از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری در این هفته است.

وی تصریح کرد: همچنین اجرای پنج هزار و ۶۶۰ متر شبکه جمع‌آوری فاضلاب و نصب ۵۴۰ فقره انشعاب فاضلاب در بجنورد و اسفراین و نیز برق‌رسانی به دو حلقه چاه و یک ایستگاه پمپاژ فاضلاب و اجرای برج روشنایی مخزن تیتکانلو و ساختمان اداری امور گرمه از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب شهری طی هفته دولت است.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر