خراسان شمالی توان قرار گرفتن در بین ۱۰ استان برتر کشور را دارد

استاندار خراسان شمالی گفت: استان خراسان شمالی با توجه به برخورداری از نیروی انسانی توانمند و قابلیت های فراوان و طبیعت خدادادی‌ می‌تواند جزو ۱۰ استان برتر کشور قرار گیرد.

 

 

به گزارش شرق 24، محمدرضا صالحی، صبح جمعه در مراسم پیاده روی عمومی سالروز تأسیس خراسان شمالی که در محل بوستان گردشگری بش قارداش بجنورد برگزار شد از تلاش تمام کسانی که درراه توسعه این خطه گام برداشته‌اند و همچنین از یکایک استانداران پیشین قدردانی کرد.

صالحی بابیان اینکه در هیچ استان دیگری این حضور گسترده مردم در مراسم سالگرد تأسیس استان دیده نمی‌شود، عنوان کرد: خراسان شمالی با توجه به برخورداری از نیروی انسانی توانمند و مواهب طبیعی و خدادادی‌اش می‌تواند به تعبیر رهبر معظم انقلاب جزو ۱۰ استان برتر جای بگیرد.

وی افتتاح طرح‌های کوچک و بزرگ در خراسان شمالی ازجمله بهره‌برداری از ۸۴۱ پروژه هفته دولت در شهریورماه جاری را مقدمه‌ای برای به فعلیت درآوردن توانمندی و ظرفیت‌های بالقوه این استان دانست.

وی تأکید کرد: برای پیشرفت خراسان شمالی و حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب باید به کار کارشناسی و هدف‌گذاری مناسب بها بدهیم.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی بابیان اینکه کار کارشناسی لازمه توسعه هر جامعه است تصریح کرد: باید علاوه بر شناخت داشته‌های موجود برای رسیدن به وضعیت مطلوب از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

صالحی از بهسازی و آسفالت جاده سلامت که در مسیر حدفاصل بجنورد تا بوستان گردشگری بش قارداش قرار دارد خبر داد و افزود: این جاده برای برگزاری هرچه بهتر پیاده‌روی‌های عمومی و نشاط و راحتی مردم بهسازی می‌شود.

وی گفت: به مناسبت هفته دولت شاهد بهره‌برداری رسمی از ۸۴۱ طرح در خراسان شمالی با هزینه کرد بیش از ۴۳۰ میلیارد تومان خواهیم بود.

مراسم سیزدهمین سالروز تأسیس استان خراسان شمالی صبح امروز با حضور مسئولان و جمع زیادی از مردم با پیاده‌روی عمومی به مقصد بوستان گردشگری بش قارداش بجنورد انجام گرفت و در پایان هدایای نفیسی به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر