حتی مرد خاکستری اصلاحات هم نتوانست از خدمات قالیباف بگذرد

بسیاری معتقدند به علت گستردگی و چشمگیر بودن خدمات قالیباف در تهران، عملاً انکار این دستاوردها غیرممکن است و تخریب این خدمات ممکن است به یک ضدتبلیغ تبدیل‌شده و در درازمدت اثر معکوس برای جریان اصلاح‌طلب داشته باشد.

 


به گزارش شرق 24 و به نقل از جهان نیوز، این در حالی است که اتاق فکر اصلاح‌طلبان افراطی با کلیدواژه "شهر سوخته" در هفته‌های گذشته تلاش زیادی کرد که درباره اقدامات 12 سال گذشته شهرداری دست به سیانمایی گسترده‌ای بزند.


باوجود همه این اقدامات ناجوانمردانه طی روزهای گذشته اظهارات افرادی همچون سید حسن خمینی، علی مطهری، حجت‌الاسلام دعایی و یا حتی چهره‌های ماندگار هنری همانند علی نصیریان درباره خدمات قالیباف آب سردی بر این طراحی‌ها بوده است.

بااین‌وجود بسیاری معتقدند به علت گستردگی و چشمگیر بودن خدمات قالیباف در تهران، عملاً انکار این دستاوردها غیرممکن است و همچنین تخریب این خدمات ممکن است به یک ضدتبلیغ تبدیل‌شده و در درازمدت اثر معکوس برای جریان اصلاح‌طلب داشته باشد.

در همین حال، سیدمحمد موسوی‌خوئینی‌ها طی نامه‌ای به محمدعلی نجفی، شهردار تهران خواست تا به‌جای آنکه، در گزارش‌های خود به همشهریان تهرانی، فهرستی از مشکلات به‌جامانده از گذشته ارائه کنید، به مردم نوید دهید که شهر شمارا آبادتر خواهیم کرد، شهر تهران سامان‌یافته‌تر خواهد شد، و مردم را به کارهای مهمی که به خواست خدا انجام خواهید داد امیدوار کنید.

محمد موسوی‌خوئینی‌ها در این نامه تصریح کرد: مایلم، با عرض پوزش، مطلبی را یادآور شوم و آن این است که لطف بفرمایید و برخلاف آنچه در ماه‌های گذشته در برخی محافل و در بعضی رسانه‌ها رواج داشته است، جنابعالی سنت حسنه‌ای را که درخور شأن و شخصیت شماست در پیش بگیرید، در ماه‌های گذشته، اینجاوآنجا، همه سخن‌ها بر سر این بوده است که شهرداری درگذشته چه مشکلاتی به وجود آورده است و چه گرفتاری‌هایی را به ارث گذاشته است و... درخواست بنده این است که به‌جای آنکه، در گزارش‌های خود به همشهریان تهرانی، فهرستی از مشکلات به‌جامانده از گذشته ارائه بفرمایید، به مردم نوید دهید که شهر شمارا آبادتر خواهیم کرد. شهر تهران سامان‌یافته‌تر خواهد شد، و مردم را به کارهای مهمی که به خواست خدا انجام خواهید داد امیدوار کنید.

همچنین در بخش دیگری از نامه آمده است: بنده اطلاعات لازم را برای داوری درباره آنچه گفته می‌شد یا گفته می‌شود ندارم، اما در سال‌های گذشته، تهران را هرسال آبادتر از سال قبل دیده‌ام. سال‌ها پیش، بنده از یکی از دوستان مشترک، که قطعاً جنابعالی هم وی را صاحب‌نظر در امور شهری تهران بزرگ می‌دانید، درباره مدیریت آقای قالیباف سؤال کردم. آن دوست محترم از توانایی و مدیریت قابل‌قبول ایشان یادکرد.

 انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر