138 پایگاه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: امسال برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استان خراسان شمالی 68 پایگاه ثابت و سیار با همکاری مراکز نیکوکاری به‌منظور جمع‌آوری نذورات و قربانی‌های مردم خیر استان دایر می‌شود.

 

 

 

 عباس اهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24 با اشاره به فعالیت‌های این نهاد در روز عید قربان و آمادگی کمیته امداد برای دریافت گوشت قربانی در عید سعید قربان، گفت: امسال برای جمع‌آوری نذورات و قربانی‌های مردم خیر استان 68 پایگاه ثابت و سیار با همکاری مراکز نیکوکاری دایر می‌شود.

اهرابی یاد آورشد: در روز عید قربان، 24 پایگاه سیار و 42 مورد ثابت در کنار 70 مرکز نیکوکاری کار جمع‌آوری کمک‌های مردمی در روز عید قربان را بر عهده‌دارند.

وی با پیش‌بینی اینکه از محل کمک‌های مردمی دو کیلو گوشت گرم به ارزش 70 هزار تومان بین خانواده‌های نیازمند استان توزیع شود، خاطرنشان کرد: با توجه به تحت حمایت بودن 32 هزار خانوار، انتظار داریم هم استانی‌های عزیز گوسفند زنده و یا گوشت‌های گرم خود را به پایگاه‌های این نهاد اهدا کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: افراد می‌توانند به‌صورت الکترونیکی نیز از طریق تلفن‌های ثابت و همراه با شماره‌گیری#3*5*58*7788* به‌صورت نقدی به محرومان این نهاد کمک کنند.

اهرابی بابیان اینکه سال گذشته مردم استان در عید قربان 920 میلیون تومان به محرومان تحت حمایت کمیته امداد استان

کمک کردند، گفت: بیشترین کمک‌های جمع‌آوری‌شده استان در عید قربان سال 96 با 336 میلیون تومان مربوط به شهرستان راز و جرگلان بود.

وی تاکید کرد: پایگاه‌های کمیته امداد به مدت دو روز همزمان با شروع دعای پرفیض عرفه در استان مستقر و آماده دریافت نذورات و قربانی‌های خیران هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان پیش‌بینی کرد: امسال به همت یاری مردم نوع‌دوست خراسان شمالی حدود دو میلیارد تومان نذورات و کمک مردمی در عید قربان جمع‌آوری شود.

اهرابی تاکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در روز عید سعید قربان در اولین فرصت بین محرومان و خانواده‌های نیازمند استان با اولویت ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان توزیع می‌شود.

انتهای پیام/آ

نظرات

ارسال نظر