تاج‌زاده: حصر شهید و کشته می‌خواهد و باید ادامه پیدا کند!

روزهای گذشته تندترین توییت های چند ماه اخیر تاج‌زاده منتشر شد و وی از همه فعالین سرشناس فتنه صریح‌تر درباره رفع حصر و حتی تهدید مقامات عالی نظام سخن گفته است.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از جهان نیوز، تاج‌زاده با همکاری برخی اصلاح‌طلبان افراطی کمیته‌ای تحت عنوان کمیته حصر تشکیل داده که هدف آن هماهنگی تبلیغاتی و ایجاد جریان رسانه‌ای و خبری در مورد حصر و تبدیل کردن آن به یک موضوع سیاسی اصلی کشور و نهایتاً ایجاد هزینه برای حاکمیت است.

از شتاب‌زدگی و همچنین روند بی‌پرده توییت های تاج‌زاده به‌خوبی می‌توان فهمید که وی به مسئله رفع حصر به‌مثابه یک موضوع و فرصت حیاتی برای جریان اصلاحات و ادامه فتنه می‌نگرد و هر نوع محافظه‌کاری را به همین دلیل کنار گذاشته است.

اما تاج‌زاده هدف‌گذاری‌های پنهان‌تری را نیز برای بازی عیان در  موضوع خاص رفع حصر دنبال می‌کند.

وی گفته است: ما در شورای شهر و در دولت و کابینه جدید با مشکلات جدی مواجه هستیم و اختلافات بالا خواهد گرفت و همه‌چیز به هم خواهد ریخت. در این شرایط برای وحدت نیازمند به یک هدف هستیم که آن‌هم مسئله حصر است. باید مسئله حصر را احساسی کرد.

 بگوییم یک پیرمرد 81 ساله را گرفته‌اند و درحالی‌که انواعی از امراض جسمی دارد او را حصر کرده آند و از حقوق شهروندی‌اش برخلاف قانون محروم کرده‌اند. باید مسئولیت این کار به سمت مقامات عالی نظام برد و نباید دولت در این زمینه مخاطب و تحت‌فشار قرار گیرد.

بر اساس شنیده‌ها، تاج‌زاده دریکی از محافل خصوصی  نیز گفته:

"باید در بحث رفع حصر در قالب کمپین و بیانیه و تجمعات به‌نظام فشار بیاوریم اما کروبی باید در حصر بماند؛ چون اگر از حصر بیرون بیاید، بساط روحانی را به هم می‌ریزد."

او درعین‌حال اظهار داشته: "حصر شهید و کشته می‌خواهد و باید ادامه پیدا کند و ما از حصر استفاده می‌کنیم."

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر