تفاهم‌نامه بسیج اصناف، بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی برای ترویج لوازم‌تحریر ایرانی

رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی از انعقاد تفاهم‌نامه میان سازمان بسیج اصناف و بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی استان خراسان شمالی خبر داد.

 

به گزارش شرق 24،  برات مهرابی نژاد اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس تفاهم‌نامه‌ای میان بسیج اصناف، فرهنگیان و دانش‌آموزی به‌منظور بهبود فرهنگ خرید لوازم‌تحریر ایرانی منعقد شد.

وی افزود: خرید لوازم‌التحریر ایرانی، زمینه‌ساز حمایت از تولیدکننده داخلی است و اگر هر دانش‌آموز ایرانی خود را ملزم به خرید جنس ایرانی بداند، یک گام به سمت اقتصاد مقاومتی برداشته است.

مهرابی نژاد گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه بسیج اصناف خراسان شمالی وظیفه دارد تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم‌تحریر ایرانی اسلامی را شناسایی کند، بسیج فرهنگیان با آموزش‌وپرورش تعاملی در جهت فرهنگ‌سازی خرید محصولات ایرانی انجام دهد و بسیج دانش‌آموزی نیز وظیفه ترویج خرید لوازم‌تحریر ایرانی بین دانش آموزان را دارد.

رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در کلام مقام معظم رهبری بارها تأکید بر مصرف کالای داخلی را شاهد بودیم و یکی از موضوعات اساسی در ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی لزوم استفاده و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف اجناس ایرانی است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر