پروفسور سمیعی امروز به خراسان شمالی سفر می‌کند   

مدیرکل علوم پزشکی خراسان شمالی از سفر پروفسور سمیعی در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ شهریور به استان خبر داد.

 

ابراهیم گلمکانی در گفت‌وگو با خبرنگارما برنامه‌های سفر قریب‌الوقوع پروفسور مجید سمیعی جراح بزرگ مغز و اعصاب دنیا به بجنورد را تشریح کرد.

گلمکانی افزود: برترین جراح مغز و اعصاب دنیا که صبح شنبه یازدهم شهریورماه با دعوت رسمی محمدرضا صالحی استاندار به بجنورد سفر می‌کند، پس از استقبال در فرودگاه، ابتدا نشستی اختصاصی با مدیران استان و اعضای منتخب هیئت‌علمی دانشگاه‌ها خواهد داشت که در این نشست لقب شهروند افتخاری بجنورد به این جراح زبده و شهیر ایرانی اعطا خواهد شد.

 وی تصریح کرد: بازدید از بیمارستان 320 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی امام حسن (ع) در مرکز استان

و رونمایی از تندیس پروفسور سمیعی در بوستان ملی گردشگری بش قارداش و سخنرانی در همایش بزرگ نخبگان، دانشجویان و دانش آموزان برگزیده استان، برنامه بعدی سفر رئیس بیمارستان تخصصی علوم اعصاب هانوفر آلمان در بجنورد خواهد بود.

گلمکانی خاطرنشان کرد: همچنین پروفسور سمیعی در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای استانی (شبکه اترک) و پس‌ازآن نیز در مراسم گرامیداشت روز پزشک حضور می‌یابند.

وی گفت: حضور در نشست کارگروه علوم اعصاب دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه 9 و بازدید از اماکن گردشگری مهم استان هم برنامه‌های روز دوم سفر جراح مغز و اعصاب به خراسان شمالی خواهد بود.

 انتهای پیام/آ

نظرات

ارسال نظر