ایران با ورود به تحقیقات مرزی قدرت خود را به دنیا نشان دهد

 پروفسور مجید سمیعی گفت: ایران باید با ورود به تحقیقات مرزی قدرت خود را به دنیا نشان دهد.

  به گزارش شرق 24، پروفسور مجید سمیعی برترین جراح مغز و اعصاب دنیا در نشست اختصاصی با مدیران و اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه‌های خراسان شمالی بابیان اینکه وجود ۵ میلیون دانشجو در ایران نویدبخش آینده‌ای روشن و بزرگ است، اظهار داشت: من آینده ایران را بسیار روشن می‌بینم در حال حاضر ایران به‌جایی رسیده است که باید در تحقیقات مرزی ورود پیدا کند تا قدرت خود را به دنیا نشان دهد.

پروفسور مجید سمیعی ایران در تمامی رشته‌های علمی در دنیا بهترین متخصصین را دارد که باید با فراهم‌سازی امکانات لازم از وجود آنان به نحو احسن بهره‌مند شویم.

برترین جراح مغز و اعصاب دنیا افزود: درخواست من از مسئولین استان خراسان شمالی این است که موافقت‌نامه‌هایی که امضاء خواهد شد را در ویترین‌ها نگذارند و با موافقت همه‌جانبه این پروژه‌ها را برای پیشرفت خراسان شمالی عملیاتی کنند.‍

‍ پروفسور مجید سمیعی بابیان اینکه گذشتگان ما در حوزه علم و دانش چیزهایی از خود بجا گذاشتن که ما اکنون باید به این علم برگردیم، افزود: ارتباط قلبی، تربیت فرزند در میان خانواده در ایران از مقوله‌های بسیار مهم است که در هیچ کشوری در دنیا به این قدرت مشاهده نکرده‌ام.

وی بابیان اینکه سیاست و اقتصاد دو مقوله‌ای است که هیچ‌گاه وارد آن نشده‌ام، خاطرنشان کرد: اگر افرادی این مباحث را به من ربط می‌دهند کسانی هستند که می‌خواهند من را دشمن ایران معرفی کنند.

پروفسور سمیعی اظهار داشت: تمام جوانان و دانشجویان باید بدانند برای پیشرفت کشور چه‌کارهایی از آن‌ها انتظار می‌رود.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر