استفاده از روش‌های نوین بازاریابی درفروش محصولات واحدهای تولید

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر استفاده از روش‌های نوین بازاریابی درفروش محصولات واحدهای تولیدی تاکید کرد.

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی، محمدرضا فیاض، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی از سه واحد تولیدی مستقر در شهرک بیدک بجنورد و شهرک صنعتی آشخانه بازدید کردند.

 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: اصلاح خط تولید در افزایش کمی و کیفی و ارتقای سطح تولیدات محصول بسیار مؤثر است.

وی ضمن تاکید برافزایش راندمان تولیدات خاطرنشان کرد: با رعایت استانداردهای جهانی و اصلاح خط تولید، می‌توان با استفاده از ظرفیت حداکثری جایگاه خوبی را در صادرات محصولات کسب کرد.

وی در بازدید از واحد بجنورد پلاستیک، مستقر در شهرک صنعتی بجنورد، تصریح کرد: واحدهای تولیدکننده انواع پلاستیک و بسته بندی، باید با دقت و شناخت سلیقه مشتری در نوع بسته بندی نظر مخاطب و بازار را جلب نمایند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با استفاده از نسل جدید بسته بندی محصولات، می‌توان تحولی شگرف در بازار فروش به وجود آورد چراکه امروز بسته بندی و ظاهر زیبای محصول نقش مهمی در جلب نظر و رضایت خریدار کالا دارد. وی همچنین بر ضرورت تغییر الگوی مصرف پلاستیک و استفاده از فناوری نانو دربسته بندی‌های زیست‌تخریب‌پذیر تاکید نمود

فیاض در بازدید از واحد فولاد صنعت اترک نیز بر ضرورت استفاده از روش‌های نوین بازاریابی تاکید کرد و به‌کارگیری روش‌های جدید فروش کالا به‌صورت اینترنتی و استفاده از ظرفیت عظیم فضای مجازی را، عامل مهمی در موفقیت بازار فروش دنیای امروز دانست.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر