راه‌یابی ۸ اثر به دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی

معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از راه‌یابی ۸ اثر به دوازدهمین جشنواره تئاتر این استان خبر داد.

 

به گزار شرق 24 و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمال،  ابوالحسن حیدری اظهار کرد: نمایش‌های «ما به هم دروغ نمی‌گوییم» به کارگردانی «مهدی کشمیری»، «دوئل برای نخوت» به کارگردانی امیرعلی پریز، «پایان را من تعیین می‌کنم» به کارگردانی امیرحسین روحانی و «دردسرهای مرد مرده» به کارگردانی سعید آذرخشی، ازجمله آثار راه‌یافته به مرحله  نهایی است.

وی افزود: «اقیانوس آرام» به کارگردانی زهرا بخش پور، «هفت‌سین سال ۶۵» به کارگردانی محمد یحیی‌آبادی، «کمکم کن» به کارگردانی انسیه حاجی‌زاده و «زیر باران از تو می‌خوانم» به کارگردانی مهدی فخرانی هم در زمره دیگر آثار نمایشی است.

وی خاطرنشان کرد: هیئت انتخاب آثار دوازدهمین جشنواره تئاتر استان متشکل از علی شریفی، محمدحسن زاده و علیرضا صمدی شادلو پس از بازبینی ۳۶ اثر از تاریخ ششم تا نهم شهریورماه از شهرستان‌های فاروج، شیروان، بجنورد، اسفراین، گرمه و جاجرم ۸ نمایش را بدون اولویت به دبیرخانه جشنواره معرفی کردند.

حیدری گفت: دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی از تاریخ ۲۵ شهریورماه به دبیری امین فرحی، مسئول انجمن نمایش این استان در بجنورد برگزار می‌شود.

گفتنی است، سومین جشنواره تئاتر جوان (کوتاه) نیز هم‌زمان با دوازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی برگزار می‌شود که بازبینی این جشنواره در روزهای آتی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر