• با غذاهای مورد علاقه رونالدو اعجوبه فوتبال آشنا شوید

  • 19 Jun 2018 22:27:42 +0430

  کریستیانو رونالدو اگر چه یک ورزشکار کلاس جهانی است اما خود را از خوردن غذاهای خوب و خوشمزه محروم نمی کند. با توجه به تصاویری که وی از غذا خوردن خود در صفحه شخصی اینستاگرامش قرار داده می توان گفت که وی از طرفداران صبحانه های پرملات شامل شیرینی جات، برش های گوشت آماده، پنیرهای اروپایی و میوه تازه است که در نهایت با یک مخلوط شیر و قهوه و البته یک آب میوه خوشمزه پایین خواهند رفت.

  بیشتر بدانید
 • وضعیت تیم ملی آلمان در جام جهانی/ آلمان ها دنبال خائن می گردند

  • 19 Jun 2018 16:54:22 +0430

  روزها بر وفق مراد ژرمن‌ها نمی‌گذرد. عملکرد ضعیف آنها در بازی‌های دوستانه پیش از جام و بعد از آن هم شکست یک بر صفر مقابل مکزیک در دور نخست مرحله گروهی، حال روز چندانی جالبی را برای مردان یواخیم لو نساخته است. در این میان اما اوضاع و احوال یکی از بازیکنان این تیم بدتر از سایرین است و او بیشتر از هم‌تیمی‌هایش تحت فشار قرار دارد، این بازیکن کسی نیست جز مسعوت اوزیل.

  بیشتر بدانید
 • 2 روی سکه وزارت ورزش و فدراسیون کشتی/ اختلاف یک میلیارد و 600 میلیونی!

  • 18 Jun 2018 11:47:54 +0430

  در میان فدراسیون های ورزشی، فدراسیون کشتی با داشتن بیشترین مدال آور رکوردار کسب مدال در ۲ سال گذشته بود و وزارت ورزش نیز با محاسبه تعداد مدال آوران کشتی پس از چند روز، مبلغ ۶ میلیارد و یکصد میلیون تومان به حساب فدراسیون کشتی بابت خرید ۳۳۳۰ سکه بهار آزادی از سوی فدراسیون کشتی برای مدال آوران این رشته واریز کرد که با تقسیم این مبلغ بر تعداد سکه ها مشخص شد وزارت ورزش مبلغ یک میلیون و هشتصد و سی هزار تومان را برای هر سکه بهار آزادی در نظر گرفته است در حالیکه این مبلغ بسیار کمتر از قیمت سکه در بازار است.

  بیشتر بدانید